AKTIVITY NAŠICH DETÍ

Šarkaniáda

Krásne slnečné jesenné počasie sme využili na púšťanie šarkanov. Deťúrence si priniesli šarkany od výmyslu sveta, ktoré sa krásne vznášali na slnečnej modrej oblohe. Bolo, že to radosti a veselosti.

Čítať ďalej...

Návšteva obecného múzea v Domaňovciach

Celý mesiac október sa nesie v duchu úcty k starším a pri tejto príležitosti sme navštívili obecné múzeum v Domaňovciach, kde deti mali možnosť vidieť pravú slovenskú izbu. Pani Žifčáková nám predniesla krásnu prezentáciu s názornými ukážkami, ako žili kedysi naše babičky a dedkovia. Vrátilo nás to do starých čias a detičky obohatilo o ďalšie zážitky. 

Čítať ďalej...

Červený deň - "jabĺčkový"

Dňa 10. októbra 2019 sme mali  v našej škôlke Deň v znamení červenej farby - "červený deň". V tento deň prišli nielen detičky, ale aj pani učiteľky a zamestnanci oblečení v červenom a priniesli si červené jabĺčko. Počas celého dopoludnia, ale aj popoludní čakalo na deti množstvo aktivít súvisiace s červeným  - jabĺčkovým dňom,  ktoré nám spestrili deň. 

Čítať ďalej...

Beh ulicami obce Smižany

25. septembra popoludní sa konal Beh ulicami obce Smižany,  na ktorom našu škôlku reprezentoval Riško Zavadský. A aj keď sme medajlu nezískali za vzornú reprezentáciu mu ďakujeme.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála