AKTIVITY NAŠICH DETÍ

Filtrované položky podľa dátumu: máj 2018

Zdravotná prehliadka - Evička nám ochorela

Zverejnené v AKTIVITY

OŠRaSŠÚ Smižany v spolupráci s materskou školou v Betlnovciach organizovali dňa 17. mája 2018 obvodovú prehliadku detí zapojených do projektu Evička nám ochorela - Dorotka a jej priatelia. Na tejto prehliadke našu škôlku reprezentovali: Viktória Macejková a Jožko Koňak pod vedením p. uč. O. Minďašovej. Ďakujeme a blahoželáme k diplomu.

Čítať ďalej...

Deň matiek

Zverejnené v AKTIVITY

Mesiac máj je venovaný všetkým mamičkám a babičkám. Preto sme si aj my v škôlke uctili všetky mamičky a babičky vystúpením, ktoré bolo venované iba im z lásky a so srdiečka od svojích ratolestí. Detičkám žiarili očká pri recitovaní a spievaní básní a piesní a nie jednej mamičke iste zovrelo srdiečko pri pohľade na svoje milované dieťa.  

Čítať ďalej...

deň otvorených dverí - hasičská stanica Levoča

Zverejnené v AKTIVITY

Piatok 4.5.2018 v deň sv. Floriána sme navštívili hasičskú stanicu v Levoči, kde nám hasiči ukázali budovu v ktorej pracujú, oddychujú a pripravujú sa na výjazd. Deťom poukazovali a priblížili  hasičské dopravné prostriedky a vysvetlili na čo im slúži výbava v autách. Samozrejme všetko si mohli deťúrence vyskúšať. Nasledoval hlavný program a to ukážka dopravnej nehody pri ktorej vyslobodzovali človeka z horiaceho auta. Deti ani nedýchali a s otvorenými ústami sledovali prácu hasičov. Snáď každý chlapec odchádzal z hasičskej stanice s odhodlaním stať sa hasičom.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála