AKTIVITY NAŠICH DETÍ

pondelok, 19 jún 2017

Školský výlet

Zverejnené v AKTIVITY

A prišiel ten dlho očakávaný deň na ktorý sme sa všetci veľmi tešili - deň kedy sme išli na školský výlet. Deťom žiarili očká už pri nástupe do autobusu. Naša cesta najprv smerovala na NDS do Behároviec kde nás sprevádzal ujo Marcel a poukazoval nám všetky dopravné prostriedky, ktoré zabezpečujú údržbu na diaľnici a v tuneli. Chlapci ani nedýchali od úžasu z toľkých áut. Nasledovalo malé občerstvenie v priestoroch NDS a naša cesta pokračovala na farmu do Hodkoviec. Tam nás už pri vtupe vítali psíkovia. Aj keď nám počasie neprialo detičky sa povozili na koníkoch za doprovodu pani majiteľky a potom sme si pochutili na výbornom guľáši, ktorý nám pripravili na farme. Po obede sme si ešte prezreli zvyšok farmy a zvieratká ktoré na nej žijú. A keďže sa nám počasie umúdrilo naša cesta smerovala na zmrzlinu do Spišského Podhradia a na Saláš, kde sa deťúrence dosýta vyšantili a vyskákali. Plní zážitkov a ešte stále nie unavení sme sa za spevu v autobuse vrátili do materskej škôlky.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála