AKTIVITY NAŠICH DETÍ

Filtrované položky podľa dátumu: apríl 2017

Zelený deň

Zverejnené v AKTIVITY

Snežienky sú už v plnom kvete a trávička sa začala zelenať. V našej škôlke prebehol ďalší z farebných dní, tentokrát vo farbe zobúdzajúcej sa jari - zelenej. 

Detičky, pani učiteľky ale aj zamestnanci prišli v tento deň oblečení v zelenej farbe a celá škôlka sa premenila na zelené kráľovstvo, v ktorom detičky od rána tvorili - čakalo ich nalepovanie lístočkov, dotvárali veľkonočné vajíčko, maľovali motýľov, kreatívne dotvárali strom, cvičili ako žabky, triedili hračky zelenej farby, hádali hádanky, spievali, hrali sa hry, rozprávali sa o jari - to všetko v znamení zelenej farby.

Zelený deň uplynul ako voda a už sa tešíme na ďalší, tentokrát letný žltý deň.

Čítať ďalej...

Marec mesiac kníh

Zverejnené v AKTIVITY

Už tradične sa mesiac marec spája s mesiacom kníh. Deťúrence mali možnosť priniesť si svoju obľúbenú knihu a rozprávať o nej kamarátom. Takto sme sa dozvedeli o mnohých zaujímavých a pekných knihách - nielen o tom, čo sa v nich odohráva, ale aj to od koho ju detičky dostali. Pani Evka - vedúca knižnice chodila deťom v priebehu mesiaca čítať zaujímavé a pútavé rozprávky. 

Raj kníh - miestnu knižnicu sme tiež navštívili. Od tety Evky sme sa dozvedeli, ako to v knižnici funguje, ako sú knihy rozdelené podľa žánru. Prezerali sme si aj oddelenie pre dospelých a nakoniec sme si mohli knihy požičať a prelistovať. Mnohí z nás do knižnice určite zavítajú s rodičmi a stanú sa pravými čitateľmi. Verím, že pre naše deti budú knihy a rozprávky stále najobľúbenejšie. Veď kniha je najlepší priateľ človeka.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála